Чому тернополяни на вул. Чумацькій опинилися без гарячої води?

Мешканці квартир, які відносяться до готелю «Галичина», що на вул. Чумацькій опинилися без гарячої води. Її виключили 11 квітня. Коли увімкнуть гаряче водопостачання – невідомо. А все через борги мешканців за опалення та гарячу воду.

Про цю проблему 20minut.ua повідомив мешканець однієї з квартир Андрій Труш.

- Частина будівлі готелю «Галичина» відведена під квартири, - розповідає чоловік. – І ось у нас з понеділка, 11 квітня відключили гарячу воду. Я звертався в управління житлово-комунального господарства міськради, та там сказали, що допомогти не можуть, бо не займаються акціонерними товариствами. Річ у тім, що будівля готелю «Галичина» разом з нашими квартирами відноситься ПАТ «Тернопіль-готель» і тут є власна котельня. Я спілкувався з керівництвом готелю, мені пояснили, що не можуть розрахуватися за газ, оскільки є велика заборгованість мешканців. В результаті гарячу воду відключили і тим, що все платять, і тим боржникам. Чому через них мають страждати інші? Це неприпустимо.

Про цю проблему пан Андрій повідомив депутата міськради на своєму округу, а також збирається звертатися на гарячу лінію Міністерства житлово-комунального господарства.

Як повідомив інженер з експлуатації готелю «Галичина» Євген Олійник, заборгованість мешканців за опалення та гарячу воду перед товариством – 100 тис грн.

- Відповідно ми не маємо за що купити газ, - каже він. – Справно все оплачують переважно пенсіонери, яких небагато. А ті, що мають гроші, ще й не платять. Деякі квартири мають по 8-10 тисяч гривень боргу. Тому ми змушені були використати важелі впливу.

Що ж до того, що через недобросовісних споживачів страждають і ті мешканці, які вчасно оплачують за послуги, то нажаль тут нічого не зробиш. Адже загальна труба йде на всі поверхи, пояснює пан Олійник. І неможливо одним вимкнути гарячу воду, а іншим ні. - Просимо мешканців погасити заборгованість, від цього залежить, коли будинку увімкнуть гарячу воду, - звертається Євген Олійник.

Тернопіль гаряча вода борги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі