Маленьких тернополянок запрошують взяти участь у конкурсі "Міні міс Тернопіль 2016"

У Тернополі стартувала підготовка до п’ятого ювілейного фестивалю краси і таланту «Міні Міс Тернопіль 2016». Окрім вроди маленькі красуні повинні будуть продемонструвати і власний талант.

За словами організаторів, загалом спробувати свої сили у престижному конкурсі зможуть тернополянки віком 6-14 років. Буде три вікові групи, в кожній з яких оберуть найкращих.

Титуловані красуні згодом матимуть змогу прийняти участь у Національних фестивалях краси, таких як «Міні Міс України 2016» та «Міні Топ-модель України 2016», «Міні світ краси України 2016».

- Щодо тернопільського регіонального конкурсу, то обов’язковою умовою участі у «Міні Міс Тернопіль 2016» буде презентація власного таланту, чи то пісні, танцю, сценки, власних картин чи виробів, чи інших унікальних здібностей дівчаток, - розповідає Тернополянам  ініціатор тернопільського конкурсу Ольга Заверуха. - 20 квітня запрошуємо батьків з дітьми на організаційні збори, що відбудуться у Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив (ім. О. Довженка) за адресою проспект Злуки, 45.

Тернопіль конкурс краси маленькі дівчата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі