Як у Тернополі поліція "грає вар’ята", коли доходить до питання демонтажу усім набридлих МАФів

Перевірка правоохоронцями можливих фактів самовільного встановлення МАФів на вул. Слівенській біля магазину «Прогрес» та на вул. Тарнавського поблизу Технічного коледжу очікуваних результатів не принесла.

Склалося враження, що провели її поліцейські виключно «для галочки», а не для того, щоб навести лад у місті.

Ініціював перевірку народний депутат Тараса Пастух.

І відповідь на його звернення в правоохоронні органи звідти надійшла відповідь, що рейд поліцейські здійснили, МАФи виявили, однак кому вони належать з’ясувати не змогли.

«Було встановлено, що малі архітектурні форми, встановлені біля магазину «Прогрес,  зачинені. При неодноразовому відвідуванні вивіски із графіком роботи чи даними громадян, які встановили МАФи, виявити не вдалося», – йдеться у відповіді обласного управління Нацполіції.

На Тарнавського поліцейські один з МАФів таки застали відчиненим. При цьому виявилося, що Юлія Цебринська, з ініціативи якої встановили кіоск, жодних дозволів на такі дії пред’явити не змогла.

Щодо неї склали адмінпротокол за порушення правил благоустрою.

Також поліцейські запевняють, що скерували листа на адресу міського голови Тернополя щодо сприяння у встановленні власників решти МАФів, а якщо є на те підстави – проведенні їх демонтажу.

Чи принесе це якийсь результат покаже час,  адже в Тернополі будки з’являються як гриби після дощу, а на Театральному майдані попри протести жителів встановлюють «стодолу», яка сплачує копійки за оренду даної земельної ділянки.

Як у Тернополі поліція "грає вар’ята" коли доходить до питання демонтажу усім набридлих МАФів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі