Під час пожежі в лікарні на Тернопільщині було евакуйовано більше 100 чоловік (фото)

14 квітня о 12:27 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні поліклінічного відділення Кременецької районної комунальної лікарні.

Рятувальники, що прибули на виклик, встановили: загорання виникло в методичному кабінеті, на 2-му поверсі будівлі. Вони негайно спрямували всі сили та засоби на ліквідацію наслідків надзвичайної події. Одночасно з гасінням пожежі вони організували евакуацію людей із задимлених приміщень.

О 13:05 пожежу на площі 25 м.кв було повністю ліквідовано. Під час гасіння, за допомогою висувної драбини, з вікна 2-го поверху врятовано 8 чол. та виведено з будівлі на свіже повітря близько 100 чол. персоналу та відвідувачів, також врятовано будівлю поліклініки.

На місці пожежі загиблих та травмованих не виявлено. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі, матеріальні збитки встановлюються.

Для гасіння пожежі залучалось 2 од. техніки та 8 чол. особового складу.

Під час пожежі в лікарні на Тернопільщині було евакуйовано більше 100 чоловік (фото) (фото) - фото 1 Під час пожежі в лікарні на Тернопільщині було евакуйовано більше 100 чоловік (фото) (фото) - фото 1 Під час пожежі в лікарні на Тернопільщині було евакуйовано більше 100 чоловік (фото) (фото) - фото 1 Під час пожежі в лікарні на Тернопільщині було евакуйовано більше 100 чоловік (фото) (фото) - фото 1
Тернопільщина пожежа лікарня евакуація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі