У Тернополі вперше відбулась акція «А у нас у дворі» (фото)

Відома тернопільська спортсменка Лілія провела «руханку» для найменших – акцію «А у нас у дворі». У ній взяло участь дев’ять мам з дітьми та одна бабуся з онучкою.

– Багато часу йде на адаптацію дітей та знайомство, потім дітки вже разом з мамами грались, бігали в естафети. Декілька занять піде на знайомство діток між собою. А з батьками ще програли в RINGO, їм дуже сподобалось, – розповідає Тернополю Лілія Проць.

Спортсменка запрошує приходити усіх, хто має дітей від 1 до 5 років. Заняття проходитимуть у вівторок та четвер о 11:00 на спортивному майданчику по вул. Старий ринок, 3-5.

– Дякуємо Ліліх Проць за гарний день і нові знайомства! Злата була у захваті: і стрибала, і м’яча грала, і качалася по землі, – ділиться враженнями тернополянка.

Заняття передбачають гімнастику, ігри, естафети, розваги як для дітей, так для дітей з дорослими та різноманітні вправи.

Довідка:

Наступна зустріч відбудеться у вівторок 19 квітня о 11.00 годині.

У Тернополі вперше відбулась акція «А у нас у дворі» (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі вперше відбулась акція «А у нас у дворі» (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі вперше відбулась акція «А у нас у дворі» (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі вперше відбулась акція «А у нас у дворі» (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль руханка для дітей Ліля Проць
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі