Санаторій на Тернопільщині забруднив повітря майже на 200 тисяч

Прокурором Бучацького району порушено кримінальну справу за ч.2 ст.367 КК України за фактом неналежного виконання службових обов’язків службовими особами санаторію, розташованого в Бучацькому району, яким здійснено викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без спеціального дозволу.

Дослідчою перевіркою, до якої залучалися фахівці державної екологічної інспекції в Тернопільській області, встановлено, що з 01.01.2011 року по 29.03.2011 року всупереч вимог ст.40 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст.11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» здійснено наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря (оксиду вуглецю та діоксину азоту) при відсутності відповідного дозволу. Такий дозвіл видається державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області, проте медичний заклад упродовж 2010 – І півріччя 2011 років до Держуправління з відповідною заявою щодо видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не звертався.

Згідно із розрахунками, проведеними фахівцями державної екологічної інспекції, сума спричинених вказаним порушенням збитків склала 178 683,18 грн.

Слідство у справі проводять у прокуратурі району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі