• Головна
  • У Тернополі відкрили виставку геніального художника Івана Марчука (Фоторепортаж)
18:30, 15 квітня 2016 р.

У Тернополі відкрили виставку геніального художника Івана Марчука (Фоторепортаж)

У Тернополі відкрили виставку всесвітньо відомого художника Івана Марчука «Генотип вольності». Картини виданого митця експонуються в арт-галереї, що на вулиці Сагайдачного.

«Україна народжує найбільше талантів на квадратний метр, але вона їх не поливає, як поливають вазончики», – зазначив Іван Марчук під час відкриття виставки. – «Мистецтво для мене – це дихання. Я в умовах, коли був 20 років за бортом – не виставляли роботи, не нагороджували, я працював. Було втрачено багато часу, було багато депресій. І, попри все, я працював, бо повинен був себе якось проявити. Без цього неможливо досягнути вершину в мистецтві».

2016 рік на Тернопільщині оголошено роком Івана Марчука. Митець є уродженцем Лановецького району. У 2007 році він потрапив до списку 100 найвизначніших геніїв сучасності, який уклала британська газета «The Daily Telegraph». У творчому доробку митця майже 5 тисяч творів. Його вважають засновником кількох нових стилів у мистецтві.

У Тернополі відкрили виставку геніального художника Івана Марчука (ФОТО) (фото) - фото 1

У Тернополі відкрили виставку геніального художника Івана Марчука (ФОТО) (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #виставка Івана Марчука

Коментарі

ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...