Тернополянам перераховують субсидії

Ця процедура автоматична, – нагадують у департаменті соціального захисту населення ОДА. Крім того, відбуваються перевірки правильності поданої інформації. Якщо виявлять приховані доходи, або витрати на п’ятдесят тисяч гривень, субсидію скасують. А використані державні кошти доведеться повернути. Такі випадки вже траплялися на Тернопільщині.

З понеділка у Тернополі діятимуть нові тарифи на житлово-комунальні послугиІз завершенням опалювального періоду багато користувачів субсидії її вже не отримуватимуть, тобто розмір буде нульовим.

«Перерахунок пов’язаний із завершенням опалювального сезону. Також відбувається перерахунок після дванадцяти місяців користування субсидією. Це все відбувається в автоматичному режимі, тобто без додаткових звернень громадян. Зараз дуже багато неправдивої інформації поширено про те, що нібито треба додатково звертатися. У цьому є лише необхідність тоді, коли у вашій квартирі змінилася кількість зареєстрованих осіб. У всіх інших випадках процедура перерахунку відбувається автоматично. Щодо перевірок, то вони існували від початку дії програми субсидій. Чогось нового у цьому плані цього року не відбулося», – відзначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський.

У Держбюджеті України передбачено 35 млрд грн на субсидування населення. Тож жителів краю запевняють, що субсидії цього року гарантовані, пише зз. Хвилюватися з приводу їх скасування немає необхідності. Щомісяця сума субсидування на Тернопільщині перевищує 400 мільйонів гривень.

Тернопіль субсидія перерахунок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі