За кошти Світового банку для тернопільського «Водоканалу» придбали сучасне лабораторне обладнання

Понад 6 мільйонів гривень витратили на лабораторне обладнання, яке придбали в Тернополі за кошти Світового банку. Завдяки новому обладнанню аналізи на якість води робитимуть швидше та краще.

 Також закуплено сучасну екскаваторну та спеціалізовану техніку для оперативної ліквідації аварійних ситуацій на водопровідно-каналізаційних мережах.

Нагадаємо, що за кошти Світового банку мають намір реалізувати ще низку проектів. Зокрема, звести станцію знезалізнення води, провести реконструкцію каналізаційних очисних споруд, модернізувати водозабори  та водопровідно-насосні станції.

-          Нова лабораторне обладнання та техніка - одні із найсучасніших в Україні. Завдяки цьому на підприємстві будуть проводитися аналізи якісніше, точніше та оперативніше. Ефект від використання обладнання та техніки буде відчутний найближчим часом - зазначив очільник Тернополя. - Дякую партнерам зі Світового банку за інвестиції, підтримку міста та проектів із будівництва у Тернополі станції знезалізнення води, реконструкції каналізаційних очисних споруд, модернізації водозаборів, наносних станцій та ін.

За кошти Світового банку для тернопільського «Водоканалу» придбали сучасне лабораторне обладнання, фото-1 За кошти Світового банку для тернопільського «Водоканалу» придбали сучасне лабораторне обладнання, фото-2 За кошти Світового банку для тернопільського «Водоканалу» придбали сучасне лабораторне обладнання, фото-3 За кошти Світового банку для тернопільського «Водоканалу» придбали сучасне лабораторне обладнання, фото-4
лабораторне обладнання кошти світового банку тернопільський водоканал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі