У тролейбусах Тернополя будуть запроваджені безконтактні картки, за допомогою яких можна розрахуватися за проїзд

В Тернополі у громадському транспорті запровадять автоматизовану систему оплати за проїзд. Картки будуть чотирьох типів, а придбати їх можна буде у 15-ти пунктах продажу.  Також їх можна буде передавати членам сім’ї, знайомим, а також за один раз можна буде оплатити проїзд одразу декільком людям.

Із картки буде зчитуватися інформація за допомогою валідатора, який роздруковуватиме разовий квиток, що і буде підтвердженням проїзду.

-          Сучасні проїзні квитки не користуються популярністю серед тернополян, оскільки їх вартість становить більше 240 гривень. Автоматизована система оплати за проїзд дасть змогу у тролейбусах міста запровадити безконтактні картки на один місяць - пільгові (для студентів та учнів) та громадські. У кожному із двох типів буде чотири види проїзних квитків: «Економ» (включає 46 поїздок), «Стандарт» (60), «Преміум» (90), «Безліміт» (необмежена кількість поїздок). Строк дії проїзних квитків становитиме 30 днів, а час рахуватиметься із дня придбання чи поповнення проїзного квитка, - зазначив міський голова Сергій Надал.

До запровадження нового порядку оплати за проїзд Тернопільська міська рада хоче прислухатись до думки тернополян. Відтак, на сайті мерії стартує опитування для визначення побажань населення.

безконтактні картки оплата за проїзд тролейбус проїзд в тролейбусі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі