• Головна
  • Організація міжнародних автомобільних перевезень у місті Тернопіль
Реклама
09:29, 20 березня 2016 р.

Організація міжнародних автомобільних перевезень у місті Тернопіль

Реклама

Будь-яка велика організація потребує того, щоб експортувати певну частину своєї продукції в інші країни або, навпаки, імпортувати з-за кордону сировину або високоякісне обладнання. Група компаній «НЕОЛІТ» пропонує своїм клієнтам якісні міжнародні автомобільні перевезення, що дозволяють безперебійно функціонувати Вашому підприємству. Вже понад дванадцять років ми пропонуємо наші послуги безлічі компаній і встигли за цей час заслужити відмінну репутацію надійного ділового партнера.

У сучасному, дуже динамічному світі з тенденцією до загальносвітової інтеграції та глобалізації економіки, міжнародне торгове сполучення виходить на перший план. Основне завдання, яке повинен ставити перед собою відповідальний перевізник, – доставка вантажу в цілості в рамках зазначеного договором терміну. Система логістики і контролю передбачає постійний облік стану вантажу на всіх етапах уздовж маршруту слідування транспорту. Подібний підхід до побудови діяльності здатний забезпечити належну безпеку, збереження, оперативність і загальне дотримання термінів. Диспетчерська служба завжди піклується про побудову маршруту найбільш розумним чином, щоб заощадити дорогоцінні час та кошти наших замовників.

Ми готові запропонувати свої послуги як юридичним, так і фізичним особам. Для більшості випадків можливі кілька видів доставки. З одного боку, для здійснення перевезення може бути задіяний автомобільний, залізничний, водний або авіаційний транспорт. З іншого – розглядається можливість експрес-доставки або доставки із заздалегідь заданої відстрочкою.

Наша компанія надає своїм клієнтам допомогу під час вибору способу доставки продукції та оформленні вантажів на митниці. Фахівці ГК «НЕОЛІТ» допоможуть оформити і отримати необхідну дозвільну документацію на експорт та імпорт товарів, а також попередньо розрахують величину митних зборів. Також Ви зможете уникнути тривалої тяганини на контрольних пунктах, а ми подбаємо про те, щоб весь товар був дбайливо завантажений в засоби транспортування. Довіривши нам свій вантаж, Ви не тільки отримуєте централізоване управління своїм майном, але й прискорюєте процес доставки-отримання вантажу. Для приватних осіб також існує послуга з визначення можливості безмитного ввезення/вивезення вантажів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...