• Головна
  • Тернополяни вимагають відремонтувати травматичні сходи, доки на них не трапилося нещастя
16:00, 19 квітня 2016 р.

Тернополяни вимагають відремонтувати травматичні сходи, доки на них не трапилося нещастя

Сходи на вул. Коновальця перебувають в аварійному стані.

Про це на сайті «Відкрите місто» учора повідомив Олег Синовець.

Він просить міську владу оперативно провести ремонт даних сходів. Наразі реакції на його звернення на платформі opencity.in.ua немає.

«Прошу терміново провести генеральний ремонт сходів, які знаходяться біля Державної міграційної служби (вул. Коновальця, 6). Сходи знаходяться в аварійному стані та становлять загрозу травмування для мешканців міста», – написав у зверненні Синовець

На своїй сторінці в Фейсбуці він додав, що дуже б не хотілося, аби ремонтні роботи почали лише після  того, «як хтось зламає ногу або розіб'є голову».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни вимагають відремонтувати травматичні сходи #доки на них не трапилося нещастя
ТОП новини
"Вся техніка в домі згорить миттєво, в Україні почалися масштабні перепади напруги": що треба зробити, поки не пізно
"Вночі вдарить -22 градуси морозу": синоптики сказали, коли в Україну нарешті прийде потепління
"Затвердили нові тарифи на світло з 1 лютого, ціна на електроенергію приголомшила українців": яка вартість 1 кВт-год?
"Цей побутовий прилад споживає енергію, як 65 холодильників": є у будинку кожного українця, відключення світла неминучі
Оголошення