За неприбрані тротуари – штраф, а хто ж компенсує незручності тернополянам?

Комунальники прибирають тільки «свої» тротуари. А несумлінним господарям «чужих» пішохідних доріжок погрожують штрафами. Та чи легше від цього тернополянам, які розгрібають сніг власними ногами?

- Багато ділянок і тротуарів закріплені за підприємствами, організаціями, які з тієї чи іншої причини не уклали договір з нашою спеціалізованою організацією на прибирання і повинні самі прибирати цю територію, а вони цього не роблять. Тобто, власне, ми вживаємо всіх заходів для того – їх попереджуємо, а наступні рази притягуємо до відповідальності. Такі адмінпротоколи складаються на адмінкомісії і, звичайно, за порушення передбачений штраф, – каже начальник управління ЖКГ Володимир Болєщук.

Ніби все логічно і згідно букви закону. А чи не краще було б комунальникам прибирати всі тротуари, а потім штрафи використати як оплату своєї праці?

Адже тернополянам, насправді, абсолютно байдуже, кого і наскільки оштрафують. Зате вони щодня мусять місити брудний сніг, пересуваючись як черепахи, знищуючи взуття і марно сподіваючись, що хтось їм таки допоможе і почистить місто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі