Китайці вирішили будувати на Тернопільщині сміттєпереробний завод, влада – згодна

Сміттєспалювальний завод має намір збудувати на Тернопільщині китайська компанія «China Western Power Industrial Co Ltd». При цьому в область хочуть завозити сміття ще й із сусідніх регіонів, а також ведуть мову про його спалення.

Сьогодні представники китайської компанії провели офіційну зустріч з місцевою владою у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації. Присутні обговорили перспективи залучення інвестицій в будівництво заводу із утилізації відходів.

«На Тернопільщині представлені всі умови для максимального залучення інвестицій, — підкреслив заступник голови – керівник апарату ТОДА Ігор Вонс. — В області нараховується 740 сміттєзвалиш та полігонів для твердих побутових відходів. А також 26 підприємств, що займаються вивозом сміття. Звісно, ми підтримуємо ініціативу будівництва сміттєпереробного заводу й готові надалі разом працювати у даному напрямку».

Під час зустрічі піднімалися питання об’ємів поставки сміття та можливості збільшення його обсягів за рахунок залучення інших регіонів. А також виділення земельної ділянки під будівництво заводу.

Як зазначають в прес-службі ОДА, обладнання вказаної компанії з переробки сміття забезпечить не лише утилізацію відходів, а й виготовлення матеріалу для будівництва доріг. Окрім цього, технологія спалювання сміття дозволяє виробляти енергію й тепло. 

Представники китайської компанії «China Western Power Industrial Co Ltd» підкреслили, що відкриті для подальшого співробітництва й серйозно налаштовані впровадити даний проект в життя саме на теренах Тернопільської області.

Китайці вирішили будувати на Тернопільщині сміттєпереробний завод влада – згодна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі