Допоможіть врятувати молоду маму – Тимочко Наталію!

Терміново потрібно рятувати молоду маму Наталю Тимочко (дівоче прізвище Юрця), яка нещодавно народила сина.

9 місяців тому 28-річна Наталя завагітніла довгоочікуваним первістком – це стало справжнім святом для усієї сім’ї. Та вже на перших місяцях вагітності лікарі приголомшили Наталю жахливою звісткою. У неї діагностували страшну хворобу - Лімфому Ходжкіна - злоякісну пухлину ІІ стадії (рак лімфовузлів на шиї).

Тоді постало питання переривання вагітності та лікування хіміотерапією, але як справжня мама Наталя вирішила народити дитину чого б це їй не коштувало, ризикнула навіть власним життям. Нещодавно в одній з київських клінік вона народила синочка (тернопільські медики побоялись ризикнути її здоров'ям), зараз хлопчик цілком здоровий і перебуває на штучному вигодовуванні, а от Наталю потрібно терміново лікувати, оскільки хвороба поширилась та загострилась.

Зараз жінка перебуває на лікуванні в Тернопільському обласному онкодиспансері, лікарі призначили їй курс хіміотерапії, оскільки оперативне втручання, зважаючи на локацію злоякісної пухлини, є дуже ризикованим кроком.

Весь курс хіміотерапії є дуже дорогим і у родини Наталі вже просто немає коштів, щоб її продовжити. Кожна Ваша гривня допоможе їй жити далі. Допоможіть, будь ласка, її врятувати! Шанс ще є і для такої молодої жінки він остання надія.

Давайте допоможемо молодій матусі пізнати справжню радість материнства, на яке вона так чекала, побачити перші кроки свого синочка, почути його перше слово «мама» та спостерігати як росте її дитина.

Реквізити для допомоги:

картки в «Приватбанку»: 4323355200264497. Отримувач: Тимочко Наталія Іванівна

ZBRN1t_kUS8

Не залишайтесь байдужими! Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Інформація перевірена редакцією сайту 0352.ua .

допомога Тимочко лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі