Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото)

Тернопільський осередок ВО "Автомайдан" публікує у соцмережі фото, на яких відображено результат проведених ремонтних робіт на дорогах Підволочиського району.

«Результат "роботи" Підволочиського райавтодору! Всього було використано 20 тонн асфальту», – йдеться у повідомленні. – «То ж у нас виникло питання до підрядника: “Хто прийме вашу "роботу"? Ну, не можете чи не вмієте, то так і скажіть! Для чого брали підряд? Ви ж місцеві, для себе ж робили!”

Попередньо Тернопільський осередок ВО "Автомайдан" повідомляв, що 18 квітня в Підволочиському районі Тернопільської області розпочато ямковий ремонт доріг, який проводить Підволочиський райавтодор. “Сумарно, за дві доби ним отримано 20 тонн асфальту. Всього на проведення ремонту доріг цієї території виділено 5 млн. 300 тис. грн. Прохання, представникам інших районних адміністрацій, рад і територіальних громад Тернопільської області аналогічно оприлюднити дані щодо запланованого проведення ремонту доріг. Нагадуємо, цьогоріч на ремонт доріг у Тернопільській області виділено 78 млн. грн.”.

На сторінці "Автомайдану"опублікували також перелік об’єктів ремонту на автомобільних дорогах загального користування в Підволочиському районі Тернопільської області. За словами представників громадської організації, про неналежне виконання ремонтних робіт можна повідомити за телефоном 067-761-10-11 (офіс Тернопільського осередку ВО «Автомайдан»).

Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото), фото-1
Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото), фото-2 Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото), фото-3
Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото), фото-4 Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото), фото-5 Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото), фото-6
Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото) (фото) - фото 4
Плачевні результати ямкового ремонту на Тернопільщині (Фото) (фото) - фото 4
Ямковий ремонт Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі