Скільки коштів виділили на освіту і медицину Тернополя?

На зарплати тернопільським освітянам та медикам перекинули понад 15 млн. грн., а на ремонт закладів освіти та охорони здоров’я – 1 млн. 50 тис. грн.

Такі зміни до міського бюджету прийняли на засіданні виконкому 20 квітня.

- Управлінню освіти спрямовуємо 11 млн. 198 тис. грн., - зазначила начальник фінансового управління Надія Кучер. – Це в основному піде на зарплату працівникам вищих професійно-технічних закладів - 7 млн. 420 тис. грн., і працівникам освітніх закладів - 3 млн. 600 тис.

Про призначення решти 178 тис. грн. не уточнювали, пише Терен.

- Також із витрат на харчування у школах перекидаємо на зарплату в освітні заклади - 1 млн. 691 тис. грн. та в інтернати – 289 тис. грн. На оплату праці у закладах охорони здоров’я виділяємо 2 млн. 111 тис. грн., - продовжила пані Кучер.

Щодо капітального ремонту, то роботи, за словами начальника фінансового управління, проведуть за виділені кошти у дошкільних закладах № 21, 26, 36; у школах № 6, 30; у вищих закладах І та ІІ рівня акредитації , у деяких інших дошкільних закладах. На це виділили 1 млн. 40 тис. грн. Також ремонтувати будуть приміщення дитячої поліклініки по вулиці Київська,12. На це виділили 10 тис. грн.

Окрім цього, із цільового фонду виділили 29 тис. 500 грн. на оренду під дитсадок № 3 та 9 тис. 500 грн. – на проведення конкурсу в управлінні транспорту та зв’язку.

Тернопіль освіта медицина гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі