У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж)

У Збаражі відбувся черговий учнівський вишкіл за участі бійців АТО. Дітей та молодь навчали умовам бою у міським умовах. Організатором акції є активісти громадської організації «Сокіл». Необхідну підтримку надав народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко.

Громадська організація «Сокіл» організувала вишкіл для учнів збаразької ЗОШ №1 в місті Збараж Тернопільської області на території промзони, де відбулась гра з страйкболу, в програму дня входили тактичні навчання, завдання по захопленню умовних заручників, супровід місії ОБСЄ, захист цивільних і виведення їх з зони військових дій, школярі були задоволені заходом, оскільки навчились співпрацювати один з одним, довіряти і бути справжньою дружньою командою тощо.

«У наш час війни з Росією такі навчання актуальні, як ніколи, - зауважив голова Збаразької районної організації «Сокіл» Ілля Семенець - Тому наша організація ВГО «Сокіл» і надалі буде проводити вишколи, щоб навчити підростаюче покоління захищати себе, своїх рідних, і свою неньку Україну. Дякуємо за допомогу в організації учасникам АТО: Ярославу Білоусу, Сергію Цимбалюку, Максиму Комендату, Ярославу Ратушному, страйкбольному клубу «Міраж» інструкторам Тічер та Норд».

У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж), фото-1 У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж), фото-2 У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж), фото-3 У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж), фото-4 У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж), фото-5 У збаразькій промзоні «захоплювали заручників» та «супроводжували місію ОБСЄ» (фоторепортаж), фото-6
Михайло Головко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі