Мешканець Тернопільщини пропонує політикам пересісти в інвалідні візки (відео)

Мешканець Козової, що на Тернопільщині, Віктор Старущак запропонував високопосадовцям пересісти на інвалідний візок. За словами чоловіка, він хотів на власному прикладі показати як живеться у великому місті людям з обмеженими можливостями.

Віктор Старущак із селища Козова Тернопільської області – інвалід з дитинства, прикутий до інвалідного візка. У нього дві вищі освіти – економіста та юриста, а ще він депутат Козівської селищної ради. Але основне його заняття – адміністрування груп у соцмережах. Віктор з власного досвіду знає, яких зусиль щодня доводиться докладати людині на інвалідному візку, аби зайти в магазин, лікарню чи держустанову. Тож запропонував це спробувати і чиновникам, а потім ці візки подарувати інвалідам. Відеозвернення виклав на своєму Youtube-каналі, пише “Місто“.

За задумом Віктора, високопосадовці повинні проїхатися на інвалідному візку по місту три кілометри, при цьому заїхавши в різні установи і заклади. А хто відмовиться – нехай негайно пише заяву на звільнення або складає мандат.

До речі, наприкінці минулого року схожу акцію проводили львівські депутати. Вони тоді без сторонньої допомоги навіть не могли спуститися у підземний перехід. Проте відтоді у місті інвалідам простіше жити не стало

Тернопільщина інвалідний візок політики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі