У Тернополі близько 500 людей вийдуть на прибирання річки Рудки

Другу  загальноміську толоку з 20 по 23 квітня 2016 року проведуть в Тернополі. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

У рамках цієї толоки управління, організації та підприємства, які ще не встигли навести лад перед святами на прилеглих територіях, будуть здійснювати прибирання. Також порядок наводитимуть на прибудинкових територіях, горищах та у підвалах.

У останній день толоки, 23 квітня о 10 год. запланована акція «Зробимо Україну чистою!», до якої планується залучити близько 500 активістів. Вони прибиратимуть річку Рудку, ліс «Подоляни», Білецький міст, річку вздовж провулку Цегельного та територію у напрямку Львівської траси.

- Це вже друга міська толока, яку ми запланували в Тернополі. Першу ми провели 20 березня. Тоді прибрали міські парки, сквери та вулиці. На прибирання вийшло більше 1000 тернополян. Цього разу ми хочемо перед святами навести лад на прибудинкових територіях, горищах та у підвалах, - розповів заступник начальника упралвння ЖКГ Олег Соколовський. 

прибирання річкм річка рудка толока
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі