Талановиті тернопільські школярі вразили своєю версією пісні Вакарчука (Аудіо)

Лесик Драчук та Роман Божко спільно зі співочим гуртом ТЗОШ № 28 записали кавер на пісню Святослава Вакарчука "Не питай".

Лесик дав поради, як правильно записувати пісні, як поводити себе під час звукозапису, як правильно працювати з мікрофоном. Десятеро дівчат переспівали пісню Вакарчука та залишилися задоволеними від майстер-класу, повідомляє Доба.

Лесик Драчук — відомий музикант Тернопільщини. Los Colorados, Tik Tu, Echo Gardens, OmodaGee, зрештою, сольний проект Omodada — усі групи Лесика.

Музикант об 11:00 в ПК "Березіль" дав майстер-клас для співочих школярів ТЗОШ№ 28. Під час зустрічі Лесик Драчук і Роман Божко розповіли як працювати з апаратурою, як вдало записати пісню, як усунути зайві звуки під час запису та як правильно співати деякі елементи.

Пісню Вакарчука "Не питай" співали 10 дівчат із різноманітними голосами та тембральністю. Над записом пісні працювали близько однієї години. Лесик каже, що все вдалося, дівчата легко вжилися в роль професійних співачок.

— Пісні вже записувала, але гуртом ще ні. Море емоцій та вражень, надзвичайно задоволена, — сказала учениця, яка 6 років займається співом, Олена Петровська.

Лесик Драчук та Роман Божко спільно зі співочим гуртом ТЗОШ № 28 записали кавер на пісню Святослава Вакарчука "Не питай".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі