• Головна
  • У Тернополі запрацюють аварійні бригади, які будуть приїжджати у нічний час та вихідні дні
12:50, 21 квітня 2016 р.

У Тернополі запрацюють аварійні бригади, які будуть приїжджати у нічний час та вихідні дні

Спеціальні аварійні бригади запрацюють в Тернополі. Вони виїжджатимуть на виклики пов’язані із проблемами тепло-, електро- та водопостачання.

Наразі викликати їх можна за телефоном довідкової міськради 15-80. Згодом служба матиме свій власний номер.

-  Аварійне обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання у Тернополі раніше було включене у тариф за послуги теплопостачання. Проте Національна комісія, яка засідає у Києві, змінила структуру тарифу і тепер підприємство КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» не може у позаробочий час реагувати на аварії. Тому ми вирішили у Тернополі створити спеціальні аварійні бригади, які будуть одночасно реагувати на аварії внутрушньобудинкових мереж гарячої води, опалення, електропостачання та постачання холодної води, - розповів очільник міста Сергій Надал.

До слова, наразі у місті є два підприємства-балансоутримувачі, на базі яких розпочали роботи спеціальні аварійні бригади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аварійні служби #нічний виїзд #ремонтні роботи

Коментарі

ТОП новини
"ТЦК йдуть на вулиці терміново по українців з 3-ма ознаками, з 1 червня їх призвуть першочергово": мобілізація, повістки
"А так можна було?": працівницю ТЦК, яка заробляла тисячі доларів на ухилянтах, довелося двічі звільняти з роботи через корупцію
"В Україну пре шалене похолодання і гроза, дощ та злива суне з лютою потужністю": прогноз налякав навіть синоптиків
"Зробив те, на що наважувався від лютого 2022 року": відомий шоумен опинився в лавах ЗСУ
Оголошення
live comments feed...