Завтра у Тернополі - “Той, хто пройшов крізь вогонь”

«Той Хто Пройшов Крізь Вогонь» - наразі серед лідерів українського кінопрокату. Українська стрічка збирає аншлаги у кінотеатрах України. За місяць прокату фільм переглянуло понад 26 тисяч людей. Сума касових зборів перевищила 800 тисяч гривень.

“Зважаючи на те, що у нас лише 15 копій фільму “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” і ми об’їздили лише 20 міст, сума касових зборів вражає, - розповів режисер стрічки Михайло Іллєнко. Для порівняння, голлівудські фільми виходять в прокат з 100-120 копіями”.

Фільм розповідає про долю льотчика і героя Радянського Союзу якого у роки Великої Вітчизняної війни було звинувачено у державній зраді й засуджено до сталінських таборів. Не бажаючи провести решту життя за колючим дротом відважний льотчик тікає. Доля заносить його на інший континент, де він знаходить притулок у індіанському племені й згодом стає його вождем.

У Тернополі «Той Хто Пройшов Крізь Вогонь» можна буде переглянути в "Сінемасіті", що в ТРЦ "Подоляни".

А у п’ятницю, 24 лютого, о 15.00 в Українському Домі відбудеться відкриття виставки приватної індіанської колекції Олега Соколовського, після якої безкоштовно транслюватимуть фільм “Той, хто пройшов крізь вогонь”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі