Історія з побиттям і стріляниною у Кременці отримала несподіване продовження

Двоє засуджених спробували домогтися оправдального для себе вироку. Вони хотіли переконати суд, начебто діяли в рамках самозахисту, коли у Кременці побили чоловіка. 

Однак колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області відхилила апеляційні скарги Дмитра К. та Сергія Д. 

Попередньоо Кременецьким районним судом їх було визнано винними за нанесення легких тілесних ушкоджень та кожного оштрафовано на 850 грн. (ч.1 ст. 125 КК України).

Судом першої інстанції було встановлено, що пізно ввечері у червні 2014 року потерпілий Олександр С. на невеликій швидкості їхав автомобілем центром Кременця. Раптом на пішохідному переході перед самим авто на дорогу вибігли 22-річний Дмитро К. та 20-річний Сергій Д., та один із них вдарив ногою по колесах.

Потерпілий вийшов, щоб оглянути автомобіль. Тоді обвинувачені підійшли до нього, почали ображати, а потім — бити. Олександр С. впав на дорогу та відповз до машини. Потому дістав із салону пістолет і декілька разів вистрелив у нападників. Побачивши, що влучив в одного з них, почав тікати, але обвинувачені його наздогнали і знову побили. У результаті потерпілому було завдано легкі тілесні ушкодження.

Покази Олександра С. в суді підтвердили свідки події. Варто зазначити, що іншим вироком потерпілого також було засудженого за хуліганські дії щодо Дмитра К. та Сергія Д.

В апеляційних скаргах обвинувачені та їхні захисники зазначили, що діяли з метою самозахисту, тому просили скасувати вирок та закрити кримінальне провадження. Однак колегія суддів критично оцінила їх твердження та залишила без змін вирок суду першої інстанції.

Історія з побиттям і стріляниною у Кременці отримала несподіване продовження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі