Водій, який збив на Тернопільщині юнака і закопав загиблого, спробував навішати "лапші" суддям

Колегія суддів апеляційного суду Тернопільської області відхилила апеляційну скаргу Володимира Я., засудженого Борщівським районним судом до шести з половиною років позбавлення волі за вчинену ДПТ, під час якої загинув 17-річний підліток (ч.2 ст. 286 КК).

Судом першої інстанції встановлено, що 13 вересня 2015 року під ранок 56-річний Володимир Я. повертався автомобілем «Фольксваген» з одного села Борщівського району в інше та на польовій дорозі вчинив наїзд і смертельно травмував 17-річного Івана П.

Злякавшись відповідальності, водій поклав тіло у багажник, поїхав до піщаного кар'єру і там заховав його.

П'ять днів правоохоронці, батьки та односельці розшукували підлітка, аж поки оперативним шляхом поліція не вийшла на Володимира Я. Чоловік зізнався у скоєному та показав місце поховання неповнолітнього.

В апеляційній скарзі захисник обвинуваченого просив пом'якшити вирок Борщівського районного суду. Проте колегія суддів критично оцінила його твердження.

Заслухавши суддю доповідача та всіх учасників судового розгляду, колегія дійшла висновку, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, і вирок суду залишила без змін.

Водій який збив на Тернопільщині юнака і закопав загиблого спробував навішати "лапші" суддям
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі