На черговій сесії Тернопільської міської ради депутати проголосували за внесення змін до бюджету міста

У Тернополі під час чергової сесії міськради прийняли зміни до бюджету. Як пояснює міський голова Сергій Надал, додаткові кошти будуть спрямовані на житлово-комунальне господарство.

Зокрема, кошти підуть на освітлення міста, встановлення лежачих поліцейських та рекультивацію землі для учасників АТО на Микулинецькій. Передбачили також гроші і на освітню галузь.

- Ми змушені витратити із міського бюджету майже 7,5 мільйонів гривень на виплату зарплати, стипендій та оплату енергоносіїв закладам професійно-технічної освіти, які не є власністю міста, просто держава відмовилася їх фінансувати. Замість того, щоб спрямувати ці кошти на ремонти дитсадків, шкіл, доріг, ми вимушені віддати їх на фінансування училищ та коледжів, - зазначає Сергій Надал. - Також держава недофінансувала гроші на зарплати вчителям та медикам. Тому міська рада спрямувала на погашення заборгованості по заробітній платі вчителям - 3,5 мільйони, а медикам - понад 2 мільйони гривень.

Очільник Тернополя додає, що на капітальний ремонт дитячих садочків виділили більше півмільйона гривень та шкіл - 350 тисяч гривень.

бюджет міста погоджено бюджет Тернополя проект бюджету сесія міської ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі