10 березня тернопільську «Ниву» можуть позбавити професійного статусу

Незважаючи на анонсовані фінансові вливання у бюджет тернопільської Ниви, команда вже на початку березня може втратити статус професійного клубу.

Чергові тривожні новини дійшли з Професійної футбольної ліги. На засіданні футбольних клубів цієї організації обговорили долю нашої команди, яка продовжує боргувати ПФЛ та футболістам. 135 тисяч гривень, які нібито були перераховані на рахунок ліги, або ж не дійшли до цієї організації, або ж просто ці заяви були неправдиві. Надалі Нива продовжує боргувати ПФЛ суму у 131 500 тисяч гривень. Команду вкотре зобов’язали погасити заборгованості.

Також заяву до ПФЛ про надання статусу вільного агента подали четверо футболістів — Павло Онисько, Юрій Войтович, Іван Шишкін та Андрій Башлай. Всі заяви гравців були задоволені і вони отримали статуси вільного агента, а Ниву зобов’язали негайно розрахуватися із боргами перед вищезгаданими гравцями. Нагадаємо, що Шишкін та Башлай у 2012 році виступатимуть за молдовську Іскру-Сталь, а Онисько і Войтович швидше за все гратимуть у ФК Львів - пише sports.te.ua.

Але найголовніша постанова ПФЛ звучить наступним чином: "У разі невиконання клубом рішень ПФЛ у строк до 10 березня 2012 року розглянути питання щодо виключення команди Нива Тернопіль з складу учасників змагань ПФЛ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі