• Головна
  • У Почаївській лаврі продовжують продавати сепаратистську літературу – кажуть активісти
10:00, 25 квітня 2016 р.

У Почаївській лаврі продовжують продавати сепаратистську літературу – кажуть активісти

На Тернопільщині, у Почаївській лаврі, далі продають російськомовні книги про царську Росію, Радянський Союз та видання про сучасну історію взаємин України та Росії.

Про це у соцмережі повідомляє громадський активіст Іван Ковалик: “На днях їздив до Почаївської Лаври на закупки "патріотичної літератури". В книжкових крамницях книг справді багато, так само і багато людей які їх купляють. Читачами є переважно прочани, проте чи не найбільше літератури купляють священики, які мають свої парафії. Дуже багато книг російською мовою. Частина надрукована в друкарнях Православної церкви МП, зокрема в друкарні Києво-Печерської Лаври, решта книг завезені з Росії або надруковані в Україні проте з чіткою ідеологічною лінією. Тут можна купити книги не лише на релігійну тематику, а ще й на різні історичні теми пов’язані з царською Росією, радянським союзом і новітньою історією взаємин України та Росії. Література розрахована як на дорослих так і дітей.

Минулого року в селі Чорний Ліс ми виявили газети про “Новоросію”, яку туристи з Л/ДНР привезли на Західну Україну, тоді ж була виявлена проросійська література в крамницях Почаївської Лаври, тоді ж були повідомлені співробітники СБУ у Тернопільській області. Станом на сьогодні Почаївська Лавра залишається оплотом "русского мира" на Західній Україні. Саме священики ПЦ МП ретранслюють через проповіді та різного роду літературу офіційну позицію Москви щодо всіх процесів, які відбуваються в Україні”, – йдеться у повідомленні. 

#Почаївська Лавра #сепаратистська література

Коментарі

Оголошення
live comments feed...