Голосування за генплан депутати міської ради перенесли на місяць

Генеральний план міста на черговій сесії Тернопільської міської ради депутати не розглядали. Його затвердження відклали на місяць, за цей час його доопрацюють.

Як запевняє міський голова, генплан вже готовий і його створенні було враховано 90% пропозицій громадськості.
– Враховуючи те, що депутати попросили кожен на свому окрузі окремо проговорити генплан, визначити, можливо, якісь проблемні моменти. Тому було прийнято рішення зараз протягом місяця часу депутатам попрацювати в себе на окрузі, місяць часу буде на узгодження, можливо, будуть проблемні моменти або непорозуміння, узгодити їх і винести на узгодження генеральний план, – розповів міський голова Сергій Надал.

Нагадаємо, що відповідно до діючого законодавства, спочатку проект Генерального плану розглядається службами міста, потім проходить громадські обговорення, виноситься на розгляд погоджувальної комісії, відтак розглядається на містобудівній раді.

Остання інстанція дає свій висновок, а потім генплан виноситься на сесію міської ради.

Презентували проект Генерального плану в Тернополі фахівці інституту «Діпромісто» із Києва. Вони кажуть, що у цьому проекті врахували побажання, які були озвучені у виступах громадських організацій.

генеральний план генплан міська рада,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі