Для тернопільського «Водоканалу» придбали сучасне лабораторне обладнання за кошти Світового банку

Тернопільське підприємство "Водоканал" закупила лабораторне обладнання і екскаваторної техніки на 37 мільйонів гривень. Гроші в кредит надав Світовий банк.

Відтепер на підприємстві є усе необхідне основне та допоміжне обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води та лабораторії водовідведення.

Нагадаємо, що за кошти Світового банку мають намір реалізувати ще низку проектів. Зокрема, звести станцію знезалізнення води, провести реконструкцію каналізаційних очисних споруд, модернізувати водозабори  та водопровідно-насосні станції. До слова, лабораторія "Тернопільводоканалу" є однією з кращих у державі. 

«Нова лабораторне обладнання та техніка - одні із найсучасніших в Україні. Завдяки цьому на підприємстві будуть проводитися аналізи якісніше, точніше та оперативніше. Ефект від використання обладнання та техніки буде відчутний найближчим часом - зазначив очільник Тернополя. - Дякую партнерам зі Світового банку за інвестиції, підтримку міста та проектів із будівництва у Тернополі станції знезалізнення води, реконструкції каналізаційних очисних споруд, модернізації водозаборів, наносних станцій та ін.».

водоканал прибирання світовий банк,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі