Майже 7,5 мільйонів гривень виділили з міського бюджету на потреби профтехучилищ

Тернопільська міська рада під час чергової сесії виділила гроші на утримання міських профтехучилищ.  Ці кошти підуть на виплату заробітної плати, стипендій та оплату енергоносіїв закладам професійно-технічної освіти.

Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, гроші могли піти на ремонт доріг чи дитячих садочків у місті, проте оскільки держава просто відмовилась фінансувати місцеві ПТУ, то такий обов’язок наразі припадає на місцеві бюджети.

- Держава перекинула частину своїх проблем на міста. Зокрема, за рахунок міського бюджету ми зобов’язані утримувати профтехосвіту, яка не є власністю міста і де навчається всього майже 20 % дітей з Тернополя. Таким чином більше 7 мільйонів, які могли піти на ремонт доріг, дворів чи на дитячі садочки ми змушені ці кошти віддати на утримання професійно-технічної освіти, - зазначив Сергій Надал.

До слова, окрім цього під час сесії було виділено гроші для погашення заборгованості із зарплати вчителям – 3 мільйони 600 тисяч гривень. Це теж кошти, які недонадійшли із держбюджету.

Додаткове фінансування отримають для ремонтів три дитячі садочки, школи, Галицький коледж. Трохи більше 2 мільйонів отримає відділ охорони здоров’я – аби видати зарплати лікарям.

бюджет міста кошти бюджету утримання училищ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі