Завдяки реалізації писанок у Тернополі вдалося погасити борг за автомобіль для бійців АТО

Завдяки реалізації писанок та пасхальних пряників тернопільським волонтерам вдалося погасити борг за автомобіль, який вони придбали для воїнів АТО. Упродовж вчорашнього дня вдалося вторгувати майже двадцять тисяч гривень.

Тернопільські волонтери продавали писанки біля храмів та у центрі міста. За словами Лілі Мусіхіної, вся продукція виготовлена власноруч волонтерами, пише зз.

«Я, мабуть, в житті стільки писанок не писала і пряників не пекла. Проте, всі, хто знає нашу ситуацію можуть зрозуміти, борг за автомобіль був надто великий, і ми докладали максимальних зусиль, щоб знайти необхідні гроші. Адже автомобіль ми придбали у борг, це авто вже багато часу служить нашим захисникам. Відтак я зараз можу урочисто повідомити, що борг за автомобіль повністю закрито. Проблема, яка не давала мені спати і спокійно жити упродовж тривалого часу вирішена. Тож щиро дякуємо усім, хто долучався до виробництва продукції, а також дякую усім покупцям. Завдяки вам мети досягнуто», – додає волонтерка Ліля Мусіхіна.

До слова, у штабі Самооборони Майдану Тернопільщини продовжують реалізовувати пасхальну атрибутику за символічні ціни – хто скільки дасть.

Тернопіль писанки волонтери бійці АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі