Для тернополян проводять безкоштовні заняття з англійської мови

На Тернопільщині триває рік вивчення англійської мови. Полиці Тернопільської обласної наукової універсальної бібліотеки поповнилися новою англійською навчальною літературою. Також у бібліотеці періодично проводять безкоштовні заняття. Відтак жителів обласного центру закликають до вивчення англійської мови.

Знання англійської мови нині необхідність, – відзначають експерти з працевлаштування. Більшість компаній володіння англійською ставить обов’язковою умовою для потенційних працівників.

Англійську мову можна освоювати і самостійно, – кажуть вчителі. Проте кожній людині важко дисциплінувати себе до самонавчання. Як свідчить практика, найбільш ефективним є регулярне відвідування занять.

«Нині є безліч курсів з вивчення англійської мови. Є багато безкоштовних занять, а також онлайн-заняття. Кожен може обрати для себе найбільш прийнятний спосіб вивчення англійської мови. Найкраще займатися індивідуально з репетитором. Досвід показує, що такі заняття найбільш ефективні», – відзначає у розмові з журналістами зз вчитель Ольга Павлюк.

Вдосконалювати знання англійської мови можна упродовж життя. А закріпити здобуті знання найкраще допоможе живе спілкування з носіями мови. Корисно також читати англійськомовні книжки.

Тернопіль англійська мова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі