У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат

Бельгійських солдат, які похоронені на Микулинецькому кладовищі, вшанували в Тернополі. Окрім цього, було оновлено меморіал, де поховані бельгійські бійці. Біля меморіалу й відбувалася церемонія вшанування пам’яті.

Участь у заході взяв міський голова Сергій Надал та Посол Бельгії в Україні Люк Якобс.

Очільник Тернополя висловив шану та повагу бельгійським солдатам та іншим полеглим у часи минулих та теперішніх воєн.

- Війна закінчується тоді, коли з належними почестями похований останній солдат. Перша світова війна була однією з найкривавіших в історії людства і забрала життя більше 9 млн. солдат і цивільних, - зазначив Сергій Надал. - Такі Меморіали, як на Микулинецькому кладовищі, є вшануванням подвигу і самопожертви військових. Адже вони з честю виконали свій обов’язок перед своєю батьківщиною. Разом з тим — меморіали є нагадуванням того, що військова агресія повинна жорстоко каратися міжнародною спільнотою. Вона не може бути засобом у політиці».

Опісля вшанування пам’яті, в Українському домі «Перемога» відкрили виставку «Бельгійський автобронедивізіон в Україні під час Першої світової війни» та «Перша світова війна у загальних рисах», а у Палаці Кіно показали повнометражний фільм «Cafard» Ян Бюльтил та експерт АСМ Август Тірі.

У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-1 У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-2 У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-3 У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-4 У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-5 У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-6 У Тернополі вшановували пам’ять полеглих у Першій Світовій війні бельгійських солдат, фото-7
вшановування пам’яті полеглі у Першій Світовій війні бельгійські солдати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі