У Тернополі на Лізі сміху змагалися коміки з усієї України

1/8 фіналу тернопільської "Ліги Сміху –Захід", що відбулась 20 квітня у ПК "Березіль", дивувала містян неординарним гумором і сюрпризами від тренерів. 

Цього разу у гру вступали тренери, які допомагали своїм підопічним пройти в наступний тур. Проте відбулася заміна на суддівському полі. Тренер Андрій Коляда на гру приїхати не зміг, тож його замінив колега по "цеху", член команди "Заїнька" - Віталій Гончаренко.

Він же допоміг підопічним колеги пройти у наступний сезон "Ліги". Йдеться про тернопільський "Ляпас". Гумористів чи не в останній момент повернули у гру організатори. Вони замінили команду "Міні-панків", котра на гру не доїхала.

Утім ще для одної банди Коляди відсутність тренера, здається, видалась поганим знаком. Львів’яни з "Тільки так" зазнали поразки у фінальному батлі та покинули шоу.

Нещасливою ця гра стала й для тернополян із команди Олександра Теренчука "Галя балувана". Хлопці теж не змогли потрапити до наступного етапу.

Ще одним сюрпризом для глядачів стала нова рубрика – "Комік з народу", у котрій кожен охочий на камеру міг посмішити народ. Хлопець на ім’я Тарас виграв у конкурсі політ над Тернополем. Перемогу йому приніс вдалий жарт про дешеву ковбасу.

Команди готувалися до гри в актовому залі ОМЦ «Політехнік» ТНТУ ім. І. Пулюя, яку люб'язно погодилося надати керівництво вишу.

TopNews
Ліга Сміху Захід Ліга Сміху Тернопіль ігри Ліги в Тернополі ОМЦ «Політехнік» ТНТУ ім. І. Пулю
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі