У центральному парку Тернополя діти щодня ризикують на гірці для "камікадзе"

Навести лад із кораблем з гірками, який розташований посеред майданчику із гойдалками одразу біля входу в парк ім. Т.Шевченка, закликає керівництво Об’єднання парків депутат міської ради Тернополя Олег Нитка.

Даний корабель вже неодноразово критикували, оскільки він містив чимало травматичних елементів та недошліфованої деревини, об яку могли поранитися маленькі діти.

Власне і зараз він теж не відповідає техніці безпеки. Гірка без перил – це справжнє випробування для нервової системи батьків, які приходять на майданчик з малими дітьми.

«Днями гуляв з донечкою в парку. На цей раз в парку Шевченка. І знову був прикро вражений. Поставили в парку "Корабель" для діток. Ніби все гарно. Але аж два НО! На тому кораблі є гірка. Досить висока гірка ... і без будь яких бокових бортиків, які б не дали дитині впасти з неї. Дитину, яка з'їзджає, обов'язково батьки тримають. І не просто тримають, а ловлять, бо діти вилітають з неї. Невже так важко прикрутити бокові бортики до гірки? Це ж безпека дітей!!!», – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Олег Нитка.

Він також додав, що "трюм" корабля вражає не менше, ніж сама гірка.

«Він весь всипаний сміттям. В той самий час на самому дитячому майданчику (біля дяді Стьопи) немає жодного смітника. Практично всі смітники стоять за межами дитячої площадки... Невже той "трюм" ніхто не прибирає? Наші діти мають гратися на смітнику? Стіл в "трюмі" весь розписаний і розмальований підлітками... причому в притаманній підліткам манері (навіть малюнки з анатомії людини присутні) Стає зрозуміло, що в день корабель – для маленьких дітей, а ввечері там засідають підлітки... І нікому не відомо, що там твориться вечорами і ночами... Може варто зробити двері до того "трюму" і зачиняти його на ніч????
В мене запитання до управління парків: чому в Вас заведено робити все на половину? Чому навіть таку добру справу Ви не можете зробити правильно? Ви пустите своїх дітей на ту гірку? А хочете щоб Ваші діти лазили в той зловісний "трюм" бігати в смітнику, вчити слова на 3 букви і анатомію людини? Люди, навчіться не лише прийняти те, що Вам зробили, а й доглядати за ним і підтримувати», – поділився емоціями Олег Нитка.

У центральному парку Тернополя діти щодня ризикують на гірці для камікадзе
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі