У Тернополі водіїв маршруток штрафуватимуть за розмови по телефону

Штрафуватимуть водіїв тернопільських маршруток, які під час руху розмовляють по телефону. Про це водіям повідомили у вівторок, 26 квітня.

Як повідомляє “20 хвилин“, читач написав про хамське відношення водія маршрутки №18, який розмовляв по телефону і на зауваження пасажирів не реагував. Звернувшись за коментарем в управління транспорту, комунікацій та зв’язку журналісту повідомили, що відтепер водіїв за порушення правил штрафуватимуть.

– У вівторок, 26 квітня, о 11.00 ми провели спільні навчання за ініціативи міського голови, – повідомляє начальник управління Ігор Мединський. – Навчання стосувались надання послуг громадським пасажирським транспортом. Начальник управління патрульної поліції Тернополя Володимир Струк попередив, що відтепер за розмови по телефону під час руху водіїв штрафуватимуть у розмірі від 400 до 600 гривень.

Також Володимир Струк наголосив, що поліція контролюватиме порушення правил дорожнього руху та забезпечення безпеки пасажирів.

– Начальник транспортної інспекції наголосив на питаннях щодо ліцензійних умов, – додає Ігор Мединський. – А я наголосив на правилах надання послуг громадським пасажирським транспортом. Ми будемо серйозно штрафувати водіїв, які порушують усі ці правила. Поліція притягуватиме до відповідальності цих порушників.

Тернопіль водії маршруток розмови по телефону штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі