Шахраї з Луганщини видурюють гроші у тернопільських підприємців

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що на теренах нашої області продовжуються випадки телефонного шахрайства.

Зокрема, шахраї представляються довіреними особами посадовців Головного управління ДФС у Тернопільській області та вимагають кошти для залагодження так званих перевірок чи на якісь інші нагальні потреби. У результаті проведених заходів встановлено, що дзвінки з номеру телефону 066-052-70-23 надходять із виправної колонії №38, яка знаходиться на тимчасово непідконтрольній Україною території у смт. Ленінське Свердловського району Луганської області.

Вкотре наголошуємо, що посадові особи Головного управління ДФС в області, територіальних органів ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці ДФС жодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали.

Отож, наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

При подібних випадках шахрайства суб’єктам господарювання слід негайно звертатись до місцевих органів Національної поліції, а також повідомляти у Головне управління ДФС в області за номерами телефону (0352) 43-46-45, 43-04-16 (факс), 43-46-38, 098-992-42-82 або особисто звертатися у відділ внутрішньої безпеки за адресою: Тернопіль, вул. Білецька, 1.

Тернопільщина Луганщина шахраї підприємці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі