У Тернополі амбулаторію сімейної медицини на Куліша, 7а переносять в інше приміщення

Орієнтовно на два місяці амбулаторію сімейної медицини, що на бульварі Куліша, 7а переносять в приміщення центру первинної медико-санітарної допомоги на Купчинського, 14, бо тут триватиме ремонт.

В амбулаторії роблять капітальний ремонт, тож з 27 квітня прийом пацієнтів будуть проводити на Купчинського, 14, що у поліклініці №2, - розповідає 20хвилин заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Надія Боднар.

– Амбулаторія раніше займала лише чверть приміщення, а після рішення виконкому всю господарську будівлю школи №27, де розміщена амбулаторія №14, передали на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги. Приміщення дуже занедбане і потребує капітального ремонту. Тут зроблять новий дах і нові кабінети.

За словами Надії Боднар, тут обладнають реєстратуру, кабінет завідуючого, і п’ять кабінетів для 10 лікарів, маніпуляційну.

- Тут можна буде здати загальний аналіз крові, сечі, зробити ЕКГ, якщо комусь призначені ін’єкції, то це можна буде зробити амбулаторно, - продовжує Надія Боднар.

До слова, раніше в амбулаторії був лише один кабінет і приймало три лікарі. У зв’язку з ремонтом, графік прийому лікарів амбулаторії не змінюється.

Тернопіль сімейна амбулаторія ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі