У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж)

У Тернополі, у парку Топільче, планують посадити алею, яка буде присвячена бійцям-Героям, котрі загинули в зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України.

28 квітня Україна відзначає День створення Дивізії СС «Галичина», бійці котрої боролися проти червоних окупантів. Сьогодні тернополяни вшанували пам'ять воїнів Дивізії «Галичина». Окрім цього, символічно, що саме в цей день волонтери заклали хрест на місці, де буде алея загиблих Героїв АТО.

Учасники патріотичної акції спочатку зібралися на Театральному майдані. У заході брали участь волонтери, представники громадських організацій. Колона тернополян пройшла центральними вулицями міста.

«Сьогодні ми заклали хрест. Вже виготовляється плита з іменами загиблих в АТО героїв з Тернопільщини”, – розповідає волонтер Самооборони Майдану Тернопільщини Лілія Мусіхіна. – «Також сьогодні упорядкували алею на честь дивізійників. А на честь Героїв, які загинули в АТО, написали писанки і розмістили їх на гілках дерев на алеї”.   

Волонтери Самооборони Майдану Тернопільщини написали іменні писанки. На кожній писанці є ім’я і прізвище одного загиблого тернопільського воїна. 

У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 1
У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 2
У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 2
У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 3 У парку Топільче буде алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини (Фоторепортаж) (фото) - фото 3
Парк Топільче алея на честь загиблих в АТО Героїв Тернопільщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі