Як тернополянам нараховуватимуть субсидії після опалювального періоду

Мешканцям області, які отримують субсидії, після завершення опалювального сезону не треба звертатися в органи соціального захисту для їх продовження. Перерахунок проведуть автоматично, пояснюють в профільному департаменті облдержадміністрації. Без звернення перерахують субсидії і  тим, у кого закінчився термін призначення.

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА: «Тобто, ми пам’ятаємо, що, згідно нового Положення, субсидія призначалася на 12 місяців. Відповідно, є люди, які подавали документи в травні. І, відповідно, цей період для них, які подавали в травні 2015 року, цей період закінчився в квітні 2015 року включно».

Відтак, працівники місцевих управлінь соцзахисту розрахують право мешканців на отримання субсидій,  її розмір на неопалювальний період, користуючись інформацією Фіскальної служби. Разом з тим, Вадим Боярський нагадує, якщо ж у сім’ї відбулися зміни, які впливають на призначення такої допомоги від держави, про це слід повідомити обов’язково, - передає ІНТБ

ВАДИМ БОЯРСЬКИЙ, директор департаменту соціального захисту населення ТОДА: «Чи це є реєстрація когось з других осіб, чи це народження дитини, яка реєструється в цьому приміщенні, чи інші обставини, наприклад, купівля чогось вартістю понад 50 тисяч гривень, то потрібно в місячний термін повідомляти про це управління соціального захисту населення». 

Ті ж особи, нагадують в департаменті соціального захисту, які подадуть недостовірні дані, будуть змушені компенсувати державі переплачену суму. Інших санкцій чи штрафів немає.

Тернополяни субсидії після опалювального періоду
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі