Міський голова Сергій Надал зранку оглянув стан проведення робіт на вулиці Куліша,10

Очільник Тернополя під час традиційного ранкового об’їзду побував на вулиці Куліша, 10. Наразі там проводять капітальний ремонт двору та пішохідної зони. Також ремонтується проїзна частина.

Як зазначив Сергій Надал, у дворі також облаштують екологічну парковку та збільшать кількість місць для автомобілів.

Також міський голова поспілкувався і з мешканцями будинку на Куліша,8.

- Мешканці сусіднього будинку на Куліша,8 поскаржились на роботу ЖЕКів. Наразі вже було дано відповідні доручення керівнику ЖЕКу, які роботи потрібно терміново провести протягом місячного часу. Крім того, Куліша, 8 це наступний двір, де розпочнуть капітальний ремонт, - розповів Сергій Надал.

Нагадаємо, що цього року у місті виділено більше 37 мільйонів гривень на капітальний ремонт доріг, майже 40 - на ремонт житлового фонду, 6 - на ремонт тротуарів та понад 20 - на ремонт скверів, Набережної ставу та парків.

Усі ремонті роботи знаходяться на особистому контролі в міського голови, який кожного ранку здійснює об’їзд міста та контролює стан їх проведення.

Міський голова Сергій Надал зранку оглянув стан проведення робіт на вулиці Куліша,10, фото-1 Міський голова Сергій Надал зранку оглянув стан проведення робіт на вулиці Куліша,10, фото-2 Міський голова Сергій Надал зранку оглянув стан проведення робіт на вулиці Куліша,10, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі