У Тернополі для акції “Я хочу жити!” радять шукати “обличчя”

Чому тернополяни не надто активно підтримують благодійність, організатори акції “Я хочу жити!” запитали у нашого земляка Сергія Притули. Нині він проживає у Києві та є популярним ведучим розважальних програм на “Новому каналі”.

- Я здебільшого долучаюся до благочинності так, аби це не афішувалося, - розповідає пан Притула. – Не хочу, щоб мій вчинок неправильно оцінили. Трапляється, ти щось зробиш, а з боку відразу чуєш: “О, вже знайшов на чому піаритися!”. До речі, багато моїх колег “по цеху” також роблять пожертви, але не кричать про це. Власне, це – нормально.

Втім, співрозмовник усе ж порадив організаторам “Я хочу жити!” знайти “обличчя акції”. Тобто залучити відомих тернополян, які своїм прикладом могли б закликати інших до благодійності. Наприклад, можна випустити листівки із їхніми фото і логотипом акції - пише "20 хвилин".

Наразі тернополяни за три місяці від початку акції зібрали лише 38 тис. 280 грн. із запланованих 500 тисяч. За ці кошти планують придбати дві нових машини швидкої допомоги для нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі