Чому у "Тернопільгазі" тепер доводиться стояти аж у трьох чергах

Протягом останніх декілька днів все більше тернополян скаржаться на те, що у "Міськгазі" їх відправляють у три черги.

Люди кажуть, що не розуміють для чого це.

- Мій батько вранці три години простояв у черзі, щоб подати показники, - скаржиться Андрій Газилишин. - У "Міськгазі" люди не те, що сваряться, там матюкаються. І не лише чоловіки, а й жінки.

За декілька годин до цього звернення у редакцію на цю ж проблему скаржився ще один тернополянин.

Щоб до кінця з'ясувати в чому ж таки проблема журналіст "20 хвилин" разом з Андрієм Газилишином звернулись до начальника відділу розрахунків ДП "Газпостач" ПАТ "Тернопільміськгаз" Людмили Полотнянко.

- Відповідно до кодексу розподільних мереж від 1 квітня ПАТ "Тернопільміськгаз" з 1 по 5 травня приймає показники лічильників і передає їх ДП "Газпостач", - пояснює Людмила Полотнянко. - "Газпостач" робить перерахунки згідно тих показників та згідно діючих тарифів. Тобто два підприємства розподілили. Відповідно одна черга до "Міськгазу", а інша до "Газпостачу". Ну, а третя - це каса.

Тепер ПАТ "Тернопільміськгаз" це газорозподільне підприємство, а "Газпостач" - продає газ, як пояснила пані Людмила.

- І перед цим ми присилали мешканцям заяви приєднання у яких були пояснення отаких змін, - додає начальник. - Так, колись і подати показник, і отримати розрахунок можна було в одній касі, але зараз зробили так. Це не від нас залежить. Це не лише у Тернополі так, це по усій Україні.

Також журналіст "20 хвилин" перевірила на скільки складно додзвонитись на номери для подачі показників. З шести телефонних номерів гудки пішли лише у одного. Але трубку там теж не взяли. На інших номерах постійно було занято.

у "Тернопільгазі" тепер доводиться стояти аж у трьох чергах
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі