Чому населення Тернопільщини не обстежували на туберкульоз?

У 2015 році лікарі не обстежували населення Тернопільщини на туберкульозу повній мірі – їм на це не виділили коштів

туберкульозЛише у 2016 році такі обстеження відновили, адже надійшло необхідне фінансування, розповів головний лікар КУТОР «Тернопільський протитуберкульозний диспансер» та одночасно головний позаштатний спеціаліст-фтизіатр департаменту охорони здоров’я Вадим Рудик.

«Після відновлення масового обстеження на туберкульоз ми завершили роботу у Теребовлянському районі і виявили там 5 хворих дорослого населення. Тепер, згідно з планів і графіків, які у нас є, ми проводимо обстеження у Бережанському районі. Що стосується дітей, то близько року в області не проводиться щеплення вакциною БЦЖ і вже зареєстрували 2 хворих на туберкульоз дітей. Нам обіцяють, що через 2-3 місяці ці вакцини будуть».

Як зауважив Вадим Рудик, у неконтрольований період обстеження проводилося у виправних закладах та колоніях області, оскільки люди з тимчасово обмеженою волею повинні проходити перевірку на флюорографах двічі на рік, пише Галас.

Додам, перелік усіх хворих на туберкульоз у нашому краї внесений в електронний реєстр і відкритий для аналізу Міністерством охорони здоров’я.

Тернопільщина туберкульоз обстеження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі