• Головна
  • У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео)
09:00, 26 лютого 2012 р.

У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео)

Святу реліквію виставили для почитання в Архикатедральному Cоборі Тернополя. Тут вона перебуватиме з 25 лютого по 4 березня. Двері храму будуть щоденно відчинені, аби вірні змогли прийти і поклонитися Плащаниці. Реліквію привезено з Собору св. Юра (м. Львів).

Акафіст до Страстей Христових очолив Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк спільно з настоятелем собору о. Андрієм Романківим, священиками та вірними.

Архиєрей закликав з вірою і любов'ю поклонятися Плащаниці, випрошувати для себе Божих ласк та молитися за навернення грішників. “Людям, які приходять з просьбою, з вірою, з молитвою та поклоняються їй, дається чудесне оздоровлення. Нехай Плащаниця допоможе нам краще пізнати стан своєї душі, полюбити більше Ісуса, роздумуючи над Його муками і страстями”.

Владика Василій говорив про значення Великого Посту та закликав вірних по-християнськи його провести. “Ми повинні совокуплено, роздумуючи над станом своєї душі, наблизити себе до Ісуса”.

З 27 лютого по 4 березня відбудуться великопісні реколекції у Соборі. Священики під час кожного Богослужіння голоситимуть великопісні науки. 4 березня, в останній день перебування Плащаниці, під час Літургій о 10.15 та 17.00, проповідуватиме ігумен Свято-Троїцького монастиря с. Жуків (Бережанщина) о. Атанасій Сольський.

У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео), фото-1
У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео), фото-2
У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео), фото-3
У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео), фото-4
У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео), фото-5
У Тернопіль привезли копію Туринської плащаниці (фото, відео), фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...