• Головна
  • Сьогодні почали діяти нові тарифи на газ
17:00, 1 травня 2016 р.

Сьогодні почали діяти нові тарифи на газ

Від сьогоднішнього дня в Україні зросла ціна на газ для українських споживачів. Кабмін встановив єдину ціну для всіх споживачів. 6,88 грн за куб. м газу.

Пільг на опалювальний період не буде. Власники індивідуального газового опалення, які взимку вкладалися в 1,2 тис. куб м тепер будуть платити в два рази більше. Ті, хто має тільки газову плиту, дещо менше. 

Збільшується тариф на теплопостачання у багатоквартирних будинках. За підрахунками Мінекономрозвитку на 60%. На таку ж величину подорожчає і гаряча вода, передає 112

Також від сьогоднішнього дня зростають і соціальні стандарти на 5%. Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум становитиме 1450 грн. Мінімальна пенсія 1130 грн.

Оподаткування пенсій обіцяють скасувати. Правда, відчують це менше 5% пенсіонерів, які отримують пенсію понад 4134 грн.

Зазначимо, 27 квітня, Кабінет міністрів встановив на своєму засіданні єдину ціну на природний газ для всіх споживачів в розмірі 6 879 тис. грн. У представництві Євросоюзу в Києві назвали таке рішення важливим і необхідним. "Це важливий крок на шляху відшкодування витрат в енергетичному секторі. Зростання тарифів є частиною зобов'язань України в рамках програми з МВФ, а сьогодні життєво важливо мати програму співпраці з МВФ заради стабільності економіки України", - заявили в представництві.

#Нові тарифи на газ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...