• Головна
  • Інтернет-війни: піратській Україні погрожують чорним списком
14:00, 26 лютого 2012 р.

Інтернет-війни: піратській Україні погрожують чорним списком

Хакери запевняють, інтернет - це віртуальний комунізм, де немає приватної власності. Водночас Україні за інтелектуальне піратство пригрозили чорним списком найбільші світові виробники програмного забезпечення.

Цього тижня представники світових виробників програм заявили, що українці крадуть до 95% їхньої продукції, і пригрозили відомим американським списком-301 – неблагонадійних для бізнесу країн. Оновлену версію, яку складають за рекомендаціями цих корпорацій, чекають вже навесні.

У цих рекомендаціях йдеться про те, щоб перевести Україну на середній рівень. Тобто нижче, але все ж не на самий низ.

Рівень комп'ютерного піратства в Україні більше 86% і тенденції до зниження цього рівня немає.

IT-експерт та хакер висловив думку, що піратство можна побороти високими зарплатами. "Але краще все таки здатися. Здатися, і разом з нами качати. Я не настільки багатий, щоб годувати Білла Гейтса", - висловив думку багатьох айтішник Дмитро Голубов.

Зараз корпорації мають мороку з сайтом EX.UA. Він частково відновив роботу, та 90% файлів недоступні. І можуть не відкритися зовсім, якщо EX.UA не виконає те, що обіцяє кілька років – не почне відраховувати правовласникам роялті. EX.UA пропонує великим корпораціям самим шукати піратський контент і повідомляти про нього.

Тим часом українці самі готові заради зручності скачування платити за контент. Так, за фільм дехто готовий віддати кровні 5-10 гривень - повідомляє ТСН.

Відомий хакер зі свого боку не радить платити, адже інтернет - це віртуальний комунізм. "У самому слові інтернет закладено: те, що в ньому знаходиться, буде спільним", - запевняє фахівець.

Тим часом світові хакери готують протест проти пожадливості великих корпорацій. У березні вони збираються масово атакувати їхні сайти. Минулого разу від такого нападу постраждали навіть сайти української влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...