• Головна
  • «Я вдарив Германа цим перснем» – скандального тернополянина, який спричинив ДТП і побив волонтера, взяли під домашній арешт
10:00, 3 травня 2016 р.

«Я вдарив Германа цим перснем» – скандального тернополянина, який спричинив ДТП і побив волонтера, взяли під домашній арешт

Рішення про домашній арешт в нічний період доби для Олега Селецького, який завдав тілесних ушкоджень волонтеру Тарасу Герману, прийняли в Тернопільському міськрайонному суді в понеділок, 2 травня.

– Вже дійшло до абсурду, нібито я накинувся своєю головою на його кулак, – каже волонтер Логістичного центру Тарас Герман. – Для Олега відкрита чергова кримінальна справа. Перед судом побачив купу підозрілих молодиків і той самий автомобіль «Правого Сектору», який ледь не зірвав поїздку в АТО. Шкода, що це все відбувається в святкові дні, і що окрім зовнішньої війни маємо ще й внутрішню.

Прокуратура клопотала про цілодобовий домашній арешт, натомість адвокат наполягав, що запобіжний захід взагалі обирати не потрібно, пише “20 хвилин“.

За словами підозрюваного, в нього з Тарасом Германом є давня особиста неприязнь. Про те, що наніс тілесні ушкодження не заперечує, але каже, що його спровокували.

– Хтось дуже хоче зіпсувати мою репутацію, – розповів Олег Селецький. – Так, я вдарив Германа цим перснем – хіба я мовчати мав, коли він до мене почав матюкатись? Та і ДТП сталось по його вині, він їхав по моїй полосі. Але хто повірить, якщо досі мене та моїх свідків не опитали правоохоронці. Була інформація, ніби то я уникаю слідства – ось я, і нікуди не збираюсь тікати.

Для Олега Селецького в Тернопільському міськрайонному суді було прийнято рішення про домашній арешт в нічний період доби.

#Скандальний Олег Селецький #ДТП #побиття волонтера

Коментарі

Оголошення
live comments feed...