• Головна
  • Під час концерту Тарабарової у Тернополі військові у залі піднялись
11:15, 4 травня 2016 р.

Під час концерту Тарабарової у Тернополі військові у залі піднялись

Плакали, сміялись та співали разом з Світланою Тарабаровою тернополяни, які прийши на "Світлий концерт". Співачка виступила вчора в тернопільському "Березолі".

У залі, окрім інших, чимало військових у формі, як раніше зазначала Тарабарова, це не випадково, адже другий її альбом якраз про наших захисників і чимало пісень з нього прозвучало на концерті.

— Привіт, Чернівці, — тернополяни, які були у залі, подумали, що організатори переплутали міста, тому такий напис з'явився на екрані в залі. Втім, то був лише жарт.

— Ой. Не Чернівці? Жартую. Привіт коханий Тернопіль!

Світлана Тарабарова плавно переходить від лірики і романтики, до гіркоти і болю, коли говорить про полеглих героїв, пише Доба. Інколи не стримується і на обличчі помітні сльози. Зі співачкою плаче й дехто в залі.

Під час виконанні пісні "Повертайся живим" зал починає підніматись. Стають і військові.

— "Повертайся живим" це не пісня, це наказ, — розповіла перед виступом Світлана Тарабарова. Ця пісня в мене з'явилась після Іловайська... Я не можу сказати, що я її написала, я просто записала те, що мені прийшло. Це народна пісня, — говорить Тарабарова.

Після патріотичного блоку Тарабарова переходить до пісень про кохання, попереджає, що співатиме російською і просить підтримати. Зал не проти.

#Тернопіль #Тарабарова #військові

Коментарі

Оголошення
live comments feed...